Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Jak znaleźć idealną nazwę dla firmy handlowej?

Opinie i porady

Właściwie dobrana nazwa dla firmy handlowej jest bez wątpienia podstawą jej istnienia na rynku. Jeśli dana działalność gospodarcza nie ma nazwy, nie będzie znana dla potencjalnych klientów, a tym samym nie będzie możliwe stworzenie wizerunku konkretnej marki.

Wybierając nazwę handlową dla przedsiębiorstwa, warto pamiętać przede wszystkim o tym, że musi być ona inna od tych, które już istnieją. Oczywiście wcale nie musimy sięgać po wyrazy czy sformułowania z języka polskiego - można również zdecydować się na słowo z innych kultur. Niewątpliwie jednak nazwa ma pomóc wyróżnić naszą spółkę na tle konkurencji. Dzięki niej firma będzie rozpoznawalna, a co więcej, łatwiej będzie wykreować jej pozytywny wizerunek. Teoretycznie nazwa dla firmy handlowej powinna:

nazwa dla firmy handlowej

Odpowiednia nazwa dla firmy – wyróżnienie na tle konkurencji.

Wielu przedsiębiorców zastanawiających się, jak nazwać firmę handlową, sięga po wyrazy skomplikowane czy obcobrzmiące, które w językach obcych odnoszą się do negatywnych skojarzeń. W poszukiwaniu odpowiedniej nazwy dla spółki, warto zdecydować się na przeprowadzenie testów lingwistycznych czy badań metodycznych, zwłaszcza, że są one oferowane przez coraz większą liczbę agencji namingowych. Tylko bezpieczna językowo nazwa może pomóc nam odnieść sukces. 

O czym jeszcze warto pamiętać? 

Zobacz również:

Nazwa dla firmy Nazwa dla produktu Grupy nazw Slogany i hasła reklamowe Renaming Nazwa dla firmy spożywczej Nazwa dla firmy odzieżowej Nazwa dla sklepu O czym warto pamiętać tworząc nazwę dla firmy

 

Chętnie odpowiem
na wszelkie pytania

Zadzwoń:
✆ 883 222 244
Marcin Setlak Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 7 dodać 0

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
grafika z zawijasem
f
facebook