Zapytaj o ofertę

Nazwa dla firmy

Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Często zadawane pytaniaNasi klienci, zanim nimi zostali, zadawali podobne pytania. Powstała z nich poniższa lista. Dowiedz się na co zwrócili uwagę i co ich przekonało do współpracy.

Ile trwa proces kreacji nazwy?

Czas realizacji projektu zależy od jego zakresu i stopnia skomplikowania. Jeśli np. celem jest przygotowanie nazwy produktu na rynek innego państwa, wówczas ilość pracy będzie większa. Konieczne będzie m.in. zbadanie nazwy wśród obcokrajowców oraz możliwości jej rejestracji we właściwym urzędzie. Minimalny czas realizacji projektu na terenie Polski trwa około tygodnia.


Ile propozycji nazw otrzymam?

Przygotowujemy ustaloną ilość propozycji. Zazwyczaj jest to kilka koncepcji nazw, z których każda w nieco inny sposób akcentuje jej obietnicę i charakter. Przedstawione propozycje można porównać do garnituru uszytego na miarę przez krawca. Poświęcamy więcej czasu na dopracowanie szczegółów, niż oferowanie "hurtowych" ilości propozycji nazw. W tym wypadku ilość nie przekłada się na jakość.

 

Ile kosztuje kreacja nazwy?

Cena zależy od zakresu prac jakie mają być podjęte. Najważniejsze jest jednak to, że prawie 100% prac wykonamy dla Ciebie za 50% ceny. Drugą połowę zapłacisz jak projekt spełni Twoje oczekiwania.

 

Co jeśli nazwa mi się nie spodoba?

Niczym nie ryzykujesz. Jeśli żadna z zaproponowanych nazw nie uzyska Twojej akceptacji, zaproponujemy Ci kolejne w tej samej cenie za kreację.

 

Czy wybraną nazwę można zastrzec?

Każda zaproponowana nazwa jest bezpieczna tj. posiada wolną domenę internetową oraz możliwe jest zgłoszenie jej w urzędzie patentowym na terenie Polski, Unii Europejskiej lub w innym wskazanym wcześniej kraju. Rejestracja znaku towarowego jest wykonywana przez rzecznika patentowego lub przy pomocy naszej kancelarii. 

 

Od czego można rozpocząć współpracę?

To proste. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń na wskazany na stronie numer telefonu abyśmy mogli poznać bliżej Twoje oczekiwania.
Jeśli zależy Ci na czasie, zapoznaj się z propozycjami gotowych nazw dla firm i produktów. Wejdź na nasz portal Rmarket.pl.

Zapytaj o nazwę dla Twojej marki

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
Znaki towarowe - kancelaria
Marcin Setlak
CEO
Telefon883 222 244
Plane[email protected]
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak, NIP: 7381890884, w celu obsługi przesłanego zapytania i udzielenia odpowiedzi na nie.
Przeczytaj jak przetwarzamy
Twoje dane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Marcin Setlak prowadzący działalnośćgospodarczą pod firmą BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą al. Warszawska 102, 20-824 Lublin, NIP 7381890884, REGON 362446190 (dalej jako: ADO), z którym możliwy jestkontakt pod adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanieskierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podanie adresu e-mail jestniezbędne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. ADO będzie przetwarzał Państwaadres e-mail w oparciu o realizację prawnie uzasadnionego interesu ADO jakoadministratora danych, w postaci udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, a zatem napodstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychoraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalejRODO). Podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu jest dobrowolne, a podając te danew formularzu wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystywanie.

ADO będzie przetwarzał Państwa dane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, apo tym czasie w zakresie i przez okres niezbędny dla ustalenia, dochodzenia izabezpieczenia ewentualnych roszczeń, mogących mieć związek z komunikacją zużytkownikiem lub odpowiedzią na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularzakontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak adresu e-mail uniemożliwia uzyskanieodpowiedzi na pytanie skierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego. ADOinformuje, że w oparciu o dane osobowe nie będą podejmowane decyzje w sposóbzautomatyzowany, nie będą one przedmiotem sprzedaży ani udostępniania podmiotomzewnętrznym, za wyjątkiem podmiotów i okoliczności ich ujawnienia przewidzianychprzepisami prawa oraz podmiotów świadczących usługi na rzecz ADO, np. hostingowe lubIT. Państwa dane osobowe nie będą również przekazywane do państw trzecich luborganizacji międzynarodowych.

ADO informuje, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania,usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo doprzenoszenia danych. Aby skorzystać z przysługujących Państwu praw, prosimy o kontaktna adres e-mail wskazany powyżej. W treści wiadomości prosimy o wskazanie treściżądania (np. chęć dostępu do danych).

Dowiedz się więcej na polityka prywatności.
powrót do góry
grafika z zawijasem
f
facebook