Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

REPOMPER

REPOMPER

REPOMPER

Nazwa dla produktu - usługi serwisowej

Mazowieckie Centum Pompowe sp. z o.o. specjalizuje się w usługach związanych z instalacją, naprawą oraz serwisem pomp.

Świadczone przez firmę usługi wyróżnia na rynku zarówno terminowość jak i kompleksowość. Firma, jako jedna z nielicznych podejmuje isę realizacji zleceń niemożliwych i beznadziejnych. Inżynierowie w niej pracujący są w stanie odtworzyć uszkodzone części maszyn, które z uwagi na wiek sprzętu, nie są już dostępne do rynku.

Marka REMPOMER ma na celu lepiej zakomunikować jakość świadczonej usługi, jej zakres oraz inne atuty, które w ramach prezentacji kompetencji spółki były do tej pory trudne do wyeksponowania.

REPOMPER sugeruje jednoznacznie cele nowej marki jaką jest naprawa - przywracanie do pierwotnego stanu urządzeń. 

Poniżej prezentujemy logo dla produktu / usługi.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 1 dodać 5

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
f