Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
883 222 244
powrót

DELEGATE

DELEGATE

DELEGATE

Nazwa dla firmy informatycznej

Projekt stanowił rebranding istniejącej marki tj. Infromatyka sp. z o.o., która została wyodrębniona ze struktur Huty Stalowa Wola S.A. i ma ponad 30 letnie doświadczenie w zakresie IT. Dotychczasowa nazwa firmy, z uwagi na jej generyczny charakter sprawiała trudności w odróżnieniu się na rynku. Z tego m.in. powodu została nawiązana współpraca z naszą kancelarią.

Nowa nazwa firmy to również nazwa generyczna tj. występuje w języku jako słowo.
W odniesieniu jednak do branży informatycznej ma charakter fantazyjny, podobnie jak nazwa APPLE. Nazwa DELEGATE podkreśla obietnicę marki i jej nowy przekaz. "Deleguj nam swoje procesy, a my zajmiemy się nimi." Proaktywny i nowoczesny charakter proponowanych rozwiązań podkresla opracowany również slogan INNOWACJE SĄ W CENIE, który posiada podwójny przekaz. Oznacza on, z jednej strony ogólne stwierdzenie, że innowacje są cenione na rynku; z drugiej jednak wskazuje na to, że innowacje znajdują się jednoczesnie w standardowej ofercie firmy DELEGATE.

Równolegle do domeny delegate.pl zaproponowaliśmy klientowi drugą, która dodatkowo może funkcjonować jako adres wspierający markę - delegateit.pl, która również posiada podwójne znaczenie w języku angielskim - DELEGUJ INFORMATYKĘ (IT) lub DELEGUJ TO (IT).

Spójną koncepcję przekazu zamyka opracowane przez naszą kancelarię logo dla firmy, które prezentujemy poniżej.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

883 222 244
Marcin Setlak Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 3 dodać 3

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
grafika z zawijasem
f
facebook