Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
883 222 244
powrót

CLETT

CLETT

CLETT

Nazwa produktu - meble wypoczynkowe

Dla firmy handlowej stworzyliśmy nazwę i logo dla produktu - mebli wypoczynkowych. Marka została przygotowana na rynek brazylijski, który będzie głównym rynkiem zbytu.

Jedną z głównych wyzwań dla tego projektu było opracowanie takiej nazwy, która w języku portugalskim brzmieć będzie zarówno poprawnie jak i interesująco dla potencjalnego klienta. Ważnym elementem projektu było również stworzenie maksymalnie krótkiej nazwy, która swoją długością byłaby podobna do wiodących na rynku marek w tej kategorii produktowej np Meble VOX, KLOSE czy KLER.

Nazwa powstała w oparciu o język angielski - jako najbardziej uniwersalny a zarazem europejski język. Nazwa CLETT jest nazwą własną małej wyspy u wybrzeży Szkocji. Krótka, łatwa do zapamiętania i co ważne możliwa do rejestracji zarówno jako znak towarowy jak i posiadająca wolną domenę internetową zarówno w Polsce ja i Brazylii.

Poniżej prezentuejmy projekt logotypu opracowany przez naszą agencję.

 


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

883 222 244
Marcin Setlak Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 1 dodać 7

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
grafika z zawijasem
f
facebook