Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

VELLBERG

VELLBERG

VELLBERG

Nazwa produktu - rowery 

Sprzedaż rowerów rośnie z roku na rok. Pojawiają się coraz ciekawsze modele i rozwiązania techniczne, które idą w ślad za rosnącymi oczekiwaniami klientów. Już nie liczby się tylko to, by rower był lekki, sprawny i wygodny. Ważny jest jego design, który ma podkreślać styl życia jego właścicela.

Wśród rowerowych marek, zdominowanych przez anglojęzyczne nazwy, na uwagę zasługują marki holenderskie. Niderlandzki BATAVUS czy GAZELLE są synonimem doskonałego wykonania i jakości. 

Nazwa VELLBERG to nawiązanie do holenderskich oraz skandynawskich tradycji rowerowych. BERG w tłumaczeniu na język polski oznacza GÓRĘ a VELL to FAJNA, DOBRA.
VELLBERG - DOBRA GÓRA to marzenie każdego cyklisty, zwłaszcza gdy po wjechaniu na nią, można cieszyć się radością zjazdu z niej. 

Marka została opracowana dla polskiego producenra rowerów z Dębicy.

Obok prezentujemy również kreację logotypu, jaki został zaprojektowany przez naszą agencję.

 


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 4 dodać 6

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
f