Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

TRYGER

TRYGER

TRYGER

Nazwa firmy szkoleniowej

Główną specjalizacją nowo powstałej firmy jest organizowanie szkoleń strzeleckich z broni palnej, ostrej. Szkolenia realizowane są w formule rozrywkowej jak również edukacyjnej - w celu podnoszenia kwalifikacji osób chroniących osoby i mienie.

Jednym z akcentów oferty firmy jest posiadanie kolekcji broni palnej, jaką stosowali znani bohaterowie filmów m.in. James Bond, Rambo czy Strażnik Texasu. Nazwa miała budzić  skojarzeie silnej, pewnej, budzącej zaufanie. To marka akceptowalna zarówno dla "twardziela" jak niosąca w sobie smak prawdziwej "przygody".

Inspiracją dla powstania nazwy były pojęcia związane z technicznym aspektem budowy broni m.in. luneta, kaliber, kabura, cyngiel itd. Analiza potencjału nazewniczego wykazała, że jedną z najmocniejszych typów jest słowo TRIGGER czyli spust. Docelowa nazwa powstała w wyniku spolszczenia zapisu wersji angielskiej słowa.

Poniżej prezentujemy wizualizację nazwy.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 3 dodać 4

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
f