Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Często zadawane pytania

Nasi klienci, zanim nimi zostali, zadawali podobne pytania. Powstała z nich poniższa lista. Dowiedz się na co zwrócili uwagę i co ich przekonało do współpracy.

Ile trwa proces kreacji nazwy?

Czas realizacji projektu zależy od jego zakresu i stopnia skomplikowania. Jeśli np. celem jest przygotowanie nazwy produktu na rynek innego państwa, wówczas ilość pracy będzie większa. Konieczne będzie m.in. zbadanie nazwy wśród obcokrajowców oraz możliwości jej rejestracji we właściwym urzędzie. Minimalny czas realizacji projektu na terenie Polski trwa około tygodnia.


Ile propozycji nazw otrzymam?

Przygotowujemy ustaloną ilość propozycji. Zazwyczaj jest to kilka koncepcji nazw, z których każda w nieco inny sposób akcentuje jej obietnicę i charakter. Przedstawione propozycje można porównać do garnituru uszytego na miarę przez krawca. Poświęcamy więcej czasu na dopracowanie szczegółów, niż oferowanie "hurtowych" ilości propozycji nazw. W tym wypadku ilość nie przekłada się na jakość.

 

Ile kosztuje kreacja nazwy?

Cena zależy od zakresu prac jakie mają być podjęte. Najważniejsze jest jednak to, że prawie 100% prac wykonamy dla Ciebie za 50% ceny. Drugą połowę zapłacisz jak projekt spełni Twoje oczekiwania.

 

Co jeśli nazwa mi się nie spodoba?

Niczym nie ryzykujesz. Jeśli żadna z zaproponowanych nazw nie uzyska Twojej akceptacji, zaproponujemy Ci kolejne w tej samej cenie za kreację.

 

Czy wybraną nazwę można zastrzec?

Każda zaproponowana nazwa jest bezpieczna tj. posiada wolną domenę internetową oraz możliwe jest zgłoszenie jej w urzędzie patentowym na terenie Polski, Unii Europejskiej lub w innym wskazanym wcześniej kraju. Rejestracja znaku towarowego jest wykonywana przez rzecznika patentowego lub przy pomocy naszej kancelarii. 

 

Od czego można rozpocząć współpracę?

To proste. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń na wskazany na stronie numer telefonu abyśmy mogli poznać bliżej Twoje oczekiwania.
Jeśli zależy Ci na czasie, zapoznaj się z propozycjami gotowych nazw dla firm i produktów. Wejdź na nasz portal Rmarket.pl.

powrót do góry
grafika z zawijasem
f
facebook