Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Nazwa dla firmy fotograficznej

Opinie i porady

Biznes fotograficzny może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak by zwiększyć swoją szansę na spektakularny sukces, warto postarać się o znalezienie chwytliwej i oryginalnie brzmiącej nazwy.

Usługi fotograficzne przeżywają dzisiaj bez wątpienia okres niezwykłego rozwoju. Z roku na rok przybywa na rynku przedsiębiorstw oferujących profesjonalne wykonywanie zdjęć okolicznościowych, portretowych czy plenerowych. Biznes fotograficzny może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak by zwiększyć swoją szansę na spektakularny sukces, warto postarać się o znalezienie chwytliwej i oryginalnie brzmiącej nazwy. Zanim przystąpimy do jej poszukiwania, warto odpowiedzieć sobie na dwa proste pytania:

Obecnie bez trudu można znaleźć spółki fotograficzne, których nazwy są proste i dość mało oryginalne. „Fotografia ślubna Warszawa”, „Fotograf Gdańsk” - takie zlepki słów nie kojarzą się dobrze, a na dodatek oznajmiają potencjalnym klientom, iż świadczenie usług jest zawężone do konkretnego obszaru - zdjęcia są wykonywane tylko na terenie Warszawy czy Gdańska. 

nazwa dla firmy fotograficznej

Krótko, pomysłowo i chwytliwie

Nawet, jeśli zdecydujemy się na promowanie swoich usług własnym nazwiskiem, warto po-stawić na niebanalne słownictwo. Większość przedsiębiorstw biorących swoje nazwy od ta-kich słów kluczowych, jak „zdjęcia” czy „fotografia” na ogół znika w tłumie. Tylko naprawdę niebanalna nazwa dla firmy fotograficznej będzie przyciągać uwagę klientów, a co więcej, pomoże nam skutecznie się wyróżnić z tłumu. Odpowiednie dobranie słów może mieć pod tym względem kluczową rolę – dzięki chwytliwemu i pomysłowemu nazewnictwu będziemy mogli w profesjonalny sposób promować swoje usługi, niezależnie od tego, czy głównym profilem naszej działalności będzie wykonywanie kreatywnych zdjęć czy sprzedaż sprzętu fotograficznego. 

Zobacz również:

Nazwa dla firmy Nazwa dla produktu Grupy nazw Slogany i hasła reklamowe Renaming Nazwa firmy transportowej Nazwa dla firmy odzieżowej Jak znaleźć idealną nazwę dla firny handlowej? Profesjonalna nazwa dla firmy informatycznej

 

Chętnie odpowiem
na wszelkie pytania

Zadzwoń:
✆ 883 222 244
Marcin Setlak Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 7 dodać 3

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
grafika z zawijasem
f
facebook