Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

FERMECO

FERMECO

FERMECO

Nazwa firmy projektującej oczyszczalnie ścieków

Zagadnienie oczyszczania ścieków do tej pory kojarzyło nam się wyłącznie z dużymi zbiornikami, w których odbywają się bliżej niezrozumiałe procesy chemiczne. Bliższe poznanie tej tematyki umożliwiła nam realizacja projektu nazwy oraz identyfikacji wizualnej dla spółki inżynierskiej, która specjalizuje się w tego typu inwestycjach budowlanych.

Głównymi klientami spółki są duże przedsiębiorstwa, które w procesie produkcji wykorzystują wodę np. zakłady mięsne i które są zobowiązane do wprowadzania polityki gospodarowania odpadami.

Nazwa firmy, zgodnie z założeniami właścicieli, miała podkreślać ekologiczny cel działalności spółki a zarazem jej unikalność oferty jaką jest opracowany model oczyszczania ścieków poprzez procesy fermetnacji. 

Nazwa FERMECO realizuje założone cele komunikacyjne wkazując zarówno na specjalizację jak i na czystą przyrodę.

Poniżej prezentujemy logo firmowe, opracowane przez naszą agencję. Wykorzystane kolory nawiązują do pierwiastków chemicznych, jakie występują w procesie fermentacji.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 3 dodać 6

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
f