Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

DUNEVIA

DUNEVIA

DUNEVIA

Nazwa dla firmy konsultingowej

Zajmująca się handlem spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w trakcie swojego funkcjonowania wypracowała kompetencje i kontakty biznesowe, które umożliwiły jej rozszerzenie działalności biznesowej.

Spółka świaczy usługi z zakresu pośrednictwa gospodarczego, poszukiwania kontaktów handlowych dla firm z Polski, w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Dla celów prowadzonej działalności konsutlingowej, została wydzielona nowa spółka. 

Nazwa DUNEVIA ma swoje źródło w historii oraz geografii. Od setek lat, głównym kanałem komunikacji były rzeki. Spławiano nimi towary z odległych zakątków państwa a miasta leżące u końcu rzecznych tras, rozwijały się w niezwykłym tempie. Rzeki były więc głównymi kanałami ówczesnej komunikacji handlowej, jak również wymiany informacji pomiędzy podróżującymi w dół i górę i biegu.

Drugą co do wielkości rzekąw Europie jest DUNAJ, który swoim korytem i zlewiskiem łączy wiele państw, tworząc gospodarczy szkielet regionu. DUNEVIA stanowi więc ukłon wobec gospodarczej histroii naszego kontynentu. Podkreśla również, że celem firmy jest VIA - DROGA, którą buduje pomiędzy dostawcami a ich odbiorcami. Nazwa posiada zarejestrowaną domenę .com.

Poniżej prezentujemy logo firmy konsultingowej, które zaprojektowaliśmy. Sygnet łączy w sobie nawiązanie do biegu rzeki oraz trasy drogowej, wpisując się w literę D.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 3 dodać 1

powrót do góry
f