Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

CREONIUM

CREONIUM

Nazwa dla agencji interaktywnej

Działająca na rynku polskim i brytyjskim agencja interaktywna, potrzebowała pomocy w rebrandingu marki. Dotychczasowa nazwa nie spełniała swoich celów komunikacyjnych, a klienci często kojarzyli ją z usługami kosmetycznymi co niejednokrotnie powodowało szereg nieporozumień.

Naszym zadaniem było opracowanie nowej strategii komunikacji marki oraz nazwy agencji. Jednym z elementów podkreślających charakter marki miało być jej twórcze podejście i kreatywność w rozwiązywaniu napotkanych problemów, jak również tworzenie nowych trendów na rynku, na rzecz klientów i posiadanych przez nich marek.

Spośród kilku opracowanych propozycji wybór padł na nazwę CREONIUM, która nie tylko podkreśla kreatywne kompetencje zespołu, ale buduje przekaz o miejscu, gdzie dobre pomysły są standardem.

Nazwa posiada wolną domenę z rozszerzeniem .com, .pl. oraz co.uk.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 4 dodać 5

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected]randelaw.pl.

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
f