Zapytaj o ofertę
źródłem marki jest dobra nazwa
Zadzwoń:
504 056 480
powrót

AGRONE

AGRONE

AGRONE

Nazwa produktu dla części do maszyn rolniczych

Na rynku produktów skierowanych dla rolników funkcjonuje specyficzna sytuacja. Firmy zachodnie posiadają dopracowane pod względem komunikacji marketingowej marki. Tymczasem polscy producenci nadal funkcjonują jeszcze w wizerunkowych latach dziewięćdziesiątych, gdzie nazwy marek z zakończeniem -EX i -POL były synonimem nowoczesności oferty i wizerunku firm.

AGRONE zostało opracowane dla firmy Komfort, funkcjonującej na rynku już od ponad 40 lat, co sytuuje ją w grupie najstarszych, prywatnych przedsiębiorstw w Polsce. Nowa marka wykorzystywana będzie do brandowania produktów - części zamiennych do maszyn rolniczych. 

Nowa marka produktu powstała na bazie funkcjonującego w wielu językach słowa AGRO, które jest w zasadzie synonimem wszystkiego co związane z rolnictwem. Tym samym jest ona łatwa do zapamiętania dla każdego klienta.

Obok prezentujemy również projekt logotypu, jaki został przygotowany przez naszą agencję.


|

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

504 056 480
Marcin Setlak

Wpisz w pole obok wynik działania: 1 dodać 7

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą w Lublinie (20-314) ul. Przyjaźni 9/80, NIP: 7381890884, REGON: 362446190, z którym możliwy jest kontakt pod tym adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie do celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pomocą formularza, a zatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO, czyli realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do czasu zgłoszenia ewentualnego sprzeciwu wobec ich przetwarzania albo żądania ich usunięcia, a po tym czasie w calach archiwalnych i statystycznych – w okresie przewidzianym w procedurach wewnętrznych administratora danych, a także w celu ustalenia i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z tym procesem, aż do czasu ich wygaśnięcia, przez okres przewidziany przepisami prawa.

Podanie danych osobowych i wysłanie formularza jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, żądania ich usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego monitorującego przestrzeganie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie będą one również udostępniane odbiorcom zewnętrznym ani przekazywane do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. W oparciu o Państwa dane nie dokonujemy profilowania, nie podlegają one również procesom podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

powrót do góry
f